Школска 2012/2013. година...

Освојена места на општинским, градским и републичким такмичењима

Од 318 ученика, 80 ученика су освојили 136 награда и похвала на такмичењима од општинског до републичког и међународног нивоа. Четвртина од укупног броја наших ученика је освојила неку од награда. Постигнути су веома добри резултати и од срца честитамо ученицима и њиховим наставницима на изузетно квалитетном представљању школе.

 

*Сви ученици који су освијили прва и друга, а у неким предметима/областима и трећа места на општинским такмичењима су се пласирали на градско такмичење.

ИМЕ, ПРЕЗИМЕ И РАЗРЕД УЧЕНИКА

ПРЕДМЕТ-ОБЛАСТ

ОСВ. МЕСТО

НИВО ТАКМ.

НАСТАВНИК-МЕНТОР

Поповић Марта  5/1

српски језик

прво*

општинско

Б. Данчула/В. Секуловић

Милетић Јована 5/1

српски језик

треће

општинско

Б. Данчула/В. Секуловић

Милићевић Ирина 6/1

српски језик

друго*

општинско

Лидија Новаковић

Јанићевић Анђела 6/2

српски језик

треће

општинско

Лидија Новаковић

Павловић Маша 8/1

Књижевна олимпијада

треће*

општинско

Лидија Новаковић

Павловић Маша 8/1

Књижевна олимпијада

друго*

градско

Лидија Новаковић

Ђурђевић Лазар 5/2

историја

треће*

општинско

Љубица Милисављевић

Кузмановић Невена 5/1

историја

треће*

општинско

Љубица Милисављевић

Митровић Михаило 6/2

историја

треће*

општинско

Љубица Милисављевић

Јанићевић Анђела 6/2

историја

прво*

општинско

Љубица Милисављевић

Рашевић Јована 6/2

историја

треће*

општинско

Љубица Милисављевић

Перић Јелена 8/1

историја

друго*

општинско

Љубица Милисављевић

Марјановић Немања 3/1

математика

прво

општинско

Антоанета Г. Бошњак

Милићевић Филип 3/2

математика

друго

општинско

Љубица Поповић

Станојевић Димитрије 3/2

математика

треће

општинско

Љубица Поповић

Алексић Огњен 4/1

математика

прво*

општинско

Љиља Станисављевић

Алексић Огњен 4/1

математика

треће

градско

Љиља Станисављевић

Богавац Анђела  4/2

математика

прво*

општинско

Александра Шушњевић

Ђурић Лука 4/2

математика

прво*

општинско

Александра Шушњевић

Гелемановић Ирина 4/2

математика

прво*

општинско

Александра Шушњевић

Гелемановић Ирина 4/2

математика

треће

градско

Александра Шушњевић

Бранковић Марина 4/2

математика

прво*

општинско

Александра Шушњевић

Раичевић Маша 4/1

математика

прво*

општинско

Љиља Станисављевић

Милановић Емилија 4/2

математика

друго*

општинско

Александра Шушњевић

Радовић Михаило 4/2

математика

друго*

општинско

Александра Шушњевић

Елезовић Лука 4/2

математика

друго*

општинско

Александра Шушњевић

Модерц Душан 4/2

математика

треће*

општинско

Александра Шушњевић

Товладијац Јована 5/2

математика

друго*

општинско

Недељка Видовић

Ђурђевић Лазар 5/2

математика

треће*

општинско

Недељка Видовић

Велимировић Стефан 5/1

математика

треће*

општинско

Недељка Видовић

Ђорђевић Мина 5/2

математика

треће*

општинско

Недељка Видовић

Јовановић Урош 5/2

математика

треће*

општинско

Недељка Видовић

Елезовић Алекса 6/2

математика

друго*

општинско

Свилана Петровић

Модерц Лука 7/1

математика

прво*

општинско

Недељка Видовић

Модерц Лука 7/1

математика

друго*

градско

Недељка Видовић

Јечменица Радован 7/1

математика

прво*

општинско

Недељка Видовић

Чановић Сара 8/1

математика

друго*

општинско

Недељка Видовић

Исић Коста 8/1

математика

друго*

општинско

Недељка Видовић

Јеремић Урош 8/1

математика

треће*

општинско

Недељка Видовић

Јеремић Урош 8/1

математика

треће*

градско

Недељка Видовић

Елезовић Алекса 6/2

Допис.матем.олимпијада

похвала

републичко

Недељка Видовић

Елезовић Алекса 6/2

Математички турнир

похвала

републичко

Недељка Видовић

Модерц Лука 7/1

Математички турнир

треће

републичко

Недељка Видовић

Тепавчевић Андреј /2/1

Кенгур без граница

треће

међународно

Катарина Пејовић

Марјановић Немања 3/1

Кенгур без граница

прво

међународно

Антоанета Г. Бошњак

Атанасковић Кристина 3/2

Кенгур без граница

похвала

међународно

Љубица Поповић

Закић Јован 3/1

Кенгур без граница

похвала

међународно

Антоанета Г. Бошњак

Милићевић Филип 3/2

Кенгур без граница

похвала

међународно

Љубица Поповић

Алексић Огњен 4/1

Кенгур без граница

треће

међународно

Љиља Станисављевић

Гелемановић Ирина 4/2

Кенгур без граница

похвала

међународно

Александра Шушњевић

Ђурић Лука 4/2

Кенгур без граница

похвала

међународно

Александра Шушњевић

Квашчев Тања 4/2

Кенгур без граница

похвала

међународно

Александра Шушњевић

Ракић Ђорђе 4/1

Кенгур без граница

похвала

међународно

Љиља Станисављевић

Радовић Михаило 4/2

Кенгур без граница

похвала

међународно

Александра Шушњевић

Товладијац Јована 5/2

Кенгур без граница

треће

међународно

Недељка Видовић

Ристић Дамјан 5/2

Кенгур без граница

треће

међународно

Недељка Видовић

Елезовић Алекса 6/2

Кенгур без граница

похвала

међународно

Свилана Петровић

Јеремић Урош 8/1

Кенгур без граница

треће

међународно

Недељка Видовић

Јанковић Милош 8/1

Кенгур без граница

похвала

међународно

Недељка Видовић

Павловић Маша 8/1

Кенгур без граница

похвала

међународно

Недељка Видовић

Елезовић Алекса 6/2

физика

треће*

општинско

Рајчић Златомир

Елезовић Алекса 6/2

физика

друго*

градско

Рајчић Златомир

Елезовић Алекса 6/2

физика

треће

републичко

Рајчић Златомир

Шумарац Лука 7/1

физика

похвала

општинско

Рајчић Златомир

Исић Коста 8/1

физика

треће*

општинско

Рајчић Златомир

Исић Коста 8/1

физика

треће*

градско

Рајчић Златомир

Чановић Сара 8/1

физика

треће*

општинско

Рајчић Златомир

Јеремић Урош 8/1

физика

друго*

општинско

Рајчић Златомир

Стојановић Михајло 8/1

физика

треће*

општинско

Рајчић Златомир

Плазоњић Дуња 8/1

физика

похвала

општинско

Рајчић Златомир

Поповић Марта 5/1

биологија

прво*

општинско

Виолета Митић

Поповић Марта 5/1

биологија

прво

градско

Виолета Митић

Ђорђевић Мина 5/2

биологија

прво*

општинско

Виолета Митић

Ђорђевић Мина 5/2

биологија

друго

градско

Виолета Митић

Аћић Анђела 5/2

биологија

друго*

општинско

Виолета Митић

Аћић Анђела 5/2

биологија

прво

градско

Виолета Митић

Елезовић Алекса 6/2

биологија

прво*

општинско

Виолета Митић

Елезовић Алекса 6/2

биологија

друго

градско

Виолета Митић

Рашевић Јована 6/2

биологија

друго*

општинско

Виолета Митић

Рашевић Јована 6/2

биологија

друго

градско

Виолета Митић

Јанићевић Анђела 6/2

биологија

друго*

општинско

Виолета Митић

Јанићевић Анђела 6/2

биологија

треће

градско

Виолета Митић

Модерц Лука 7/1

биологија

друго*

општинско

Виолета Митић

Плазоњић Дуња 8/1

биологија

друго*

општинско

Виолета Митић

Модерц Лука 7/1

хемија

друго*

општинско

Гордана Мишић

Плазоњић Дуња 8/1

хемија

друго

општинско

Гордана Мишић

Јеремић Урош 8/1

хемија

треће

општинско

Гордана Мишић

Стојановић Алекса 7/1

техничко и информат.обр

треће

општинско

Ненад Влајковић

Ћурић Петар 7/1

техничко и информат.обр

треће

општинско

Ненад Влајковић

Јечменица Радован 7/1

техничко и информат.обр

треће

општинско

Ненад Влајковић

Божић Душан 7/1

техничко и информат.обр

треће

општинско

Ненад Влајковић

Шумарац Лука 7/1

техничко и информат.обр

треће

општинско

Ненад Влајковић

Говедарица Валентина 6/2

техничко и информат.обр

треће

општинско

Ненад Влајковић

Товладијац Јована 5/2

Шта знаш о саобраћају

прво*

општинско

Ненад Влајковић

Јовановић Урош 5/2

Шта знаш о саобраћају

прво*

општинско

Ненад Влајковић

Јовановић Урош 5/2

Шта знаш о саобраћају

прво*

градско

Ненад Влајковић

Лукежић Иван 5/2

Шта знаш о саобраћају

друго*

општинско

Ненад Влајковић

Чановић Сара 8/1

Шта знаш о саобраћају

прво*

општинско

Ненад Влајковић

Чановић Сара 8/1

Шта знаш о саобраћају

прво*

градско

Ненад Влајковић

Павловић Маша 8/1

Шта знаш о саобраћају

друго*

општинско

Ненад Влајковић

Елезовић Алекса 6/2

Шта знаш о саобраћају

прво*

општинско

Ненад Влајковић

Стојановић Алекса 7/1

Шта знаш о саобраћају

друго*

општинско

Ненад Влајковић

Јеремић Небојша  6/2

информатика

друго*

општинско

Зоран Дивац

Јеремић Небојша  6/2

информатика

друго

градско

Зоран Дивац

Исић Коста 8/1

шах

прво

општинско

Драгица Ковијанић

 

У области вештина, музичког, ликовног, литерарног стваралаштва и физичког васпитања остварили смо следеће резултате: